تبلیغات
شما جوانان افسران جوان جنگ نرم هستید

شما جوانان افسران جوان جنگ نرم هستید
خداحافظ دنیا، تو را با تمام زرق و برقت برای رضای خدا ترک می کنیم، اینجا دارفانی، مقصد ما بهشت 
قالب وبلاگ

سلام،می خواهم خودمان رو خجالت زده کنیم طوری که ای کاش زاده نمی شدیم؛در برابر چه کسی؟نه، نمی گم خودت می فهمی:

یادته اون روزی که خدا به فرشتگانش گفت:موجودی خلق می کنم و از روح خودم در آن می دمم و شما باید بر آن سجده کنید؟یادته شیطان تو را سجده نکرد و خدا او را طرد کرد؟چیزی از پیمان الست که خدا با تو بست یادته؟ یادته وقتی که خدا تو را آفرید به خود آفرین گفت؟یادته به خاطره ابهت و بزرگیت خاک ها چند بار حاضر نشدند که خدا از اونا تو رابیافریند؟ یادته وقتی پا به این دنیا گذاشتی در گوشت خواندند شهادت می دهم جز او خدایی نیست؟ یادته خدا گفت که از شیطان پیروی نکن که دشمن آشکار توست؟ شاید این ها یادمون باشه چون یادآوریش برامون غرورآمیزه ،اما اینها که می خوام بگم رو حتی نمی خواهیم به روی خودمون بیاریم که آیا ما،ما که خدا از روح خود در ما دمید، ما که خدا ما را اشرف مخلوقاتش خواند، ما که با خدا عهد بسته بودیم، چگونه فریب شیطان را خوردیم؟عهدی را که با خدا بسته بودیم فراموش کردیم، وقتی بزرگتر شدیم به هر چیز دل بستیم جز خدا. الهه هایی را برای خودمون تراشیدیم و پرستیدیم، در حالی که در نمازش می گفتیم: "شهادت می دهم که جز تو خدایی نیست" مگه این نیست که خدا کذابین را دوست ندارد؟ ما به بنده اش دروغ می گوییم اما چطور می تونیم در برابر یکی از الهه هایمان بایستیم و بگوییم جز تو الهه ای ندارم؟ ای دروغ گویان، وای بر ما! اما الان باید بیشتر خجالت بکشیم، وقتی که ما این قدر عهد شکنی کردیم و دروغ گفتیم و باز خدا، معبودمان، ما را می بخشد. اما ما چقدر فراموشکار و نادانیم که باز به سوی بت هایمان برمی گردیم و به لطف خدا طمع می ورزیم و می گوییم بگذار در آخرین لحظات به سوی او می رویم که او رحیم است پس بعدا به سوی او می رویم.

از پروردگارت طلب عفو کن.آیا از او خجالت نمی کشی؟!!!؟

اگه من خدا بودم خودمون را نمی بخشیدم و به قعر دوزخ می فرستادم. اما من که خدا نیستم و آن کسی که خداست می گوید:بسویم آیید شما را می بخشم.

برایتان آرزو می کنم آن گونه زندگی کنید که خدا همچنان به خود آفرین گوید و کائنات همه گویند:

                          فتبارک الله احسن الخالقین

فکر می کنید ابراهیم کیست؟!او هم مثل من و  تو اما او از خدایش خواست ابراهیم باشد وبت شکن و خدا هم تبری به دستش داد و گفت بشکن! پس بیایید من و شما هم ابراهیم شویم و خدا تبری به ما بدهد تا با آن بت هایمان را بشکنیم حتی می شود ابراهیم را هم حیرت زده کرد، می شود این دوره و عهد هم ابراهیم های زیادی داشته باشیم.پس یا علی همت کن.
طبقه بندی: مذهبی،
[ 1391/02/15 ] [ 09:19 ] [ فاطمه قاسمی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ یک دانشجوی بسیجیه که دوست داره امروزش بهتر از دیروزش باشه...
نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

مالک اشتر

پایگاه اطلاع رسانی غریو

ّیرازه